Senarai Pengarah

BIL

NAMA PENGARAH

TAHUN

1

LUKE KD

26.10.1955 - 08.12.1957

2

JONES F.S

09.12.1557 - 02.04.1958

3

TAYLOR T.K

03.04.1958 - 28.02.1960

4

RAWCLIFF F.J.A

01.03.1960 - 16.07.1962

5

ADAM B.F.G

17.07.1962 - 09.06.1963

6

TAN SENG CHYE

10.06.1963 - 31.03.1964

7

VIVEKANANDAR

07.09.1964 - 16.08.1969

8

ABDULLAH B. SULTAN

22.09.1969 - 15.05.1970

9

YAP HONG KUAN

16.05.1970 - 23.01.1973

10

TAN TEIK BENG

24.01.1973 - 22.02.1978

11

MOHD. DIAH B. HJ. NORDIN

23.02.1978 - 15.10.1982

12

SAW CHEE LENG

16.10.1982 - 31.10.1986

13

HUSSIEN B. AHMAD

01.11.1986 - 09.09.1990

14

JUMALI B. KASSAN

10.09.1990 - 13.01.1993

15

MOHD. SAID B. HJ. MOHD RADZI

16.05.1993 - 17.08.1994

16

M. ZIN B. SHAM

16.11.1994 - 30.04.1996

17

ZAINUL ABIDIN B. AWANG

01.05.1996 - 02.05.1997

18

ABU BAKAR B. DON

16.06.1997 - 31.03.1998

19

TAN SRI ABDUL RAFIE B. MAHAT

01.06.1998 - 15.06.1999

20

DATO' DR. AHAMAD BIN SIPON

16.06.1999 - 30.08.2000

21

RUSLI BIN RASHIKIN

16.05.2001 - 15.11.2002

22

DATO' HAJI YUSOFF BIN HARUN

01.03.2003 - 30.04.2004

23

HAJI ABDUL ADZIS BIN ABAS

01.05.2005 - 30.04.2007

24

DATIN HAMIDAH BINTI NORDIN

01.05.2007 -30.05.2008

25

ASHAH BINTI SAMAH

01.06.2008 -15.10.2008

26

DR. HAJI ZAHRI BIN AZIZ

16.10.2008 -26.01.2010

27

SULAIMAN BIN WAK

01.02.2010 –01.04.2011

28

ABDULLAH BIN MAD YUNUS

15.08.2011 - 02.07.2012

29

DATO' HAJI MAHMUD BIN KARIM

02.07.2012 - 20.06.2014
30 

  ZAINUREN BIN HAJI MOHD NOR, SMP., AAP.

 07.11.2014 - 11.04.2016 
30 

  HAJI MOHD SALLEH BIN MOHD KASSIM S.I.S

 11.04.2016 - Hingga Kini